8 Aralık 2020 Salı

Yağlı Saçlar Kaderiniz Değil

Yağlı Saçlar Kaderiniz Değil Sağlıklı uzayan ve ışıl ışıl görünen hacimli saçlara sahip olmak için yalnızca maske uygulaması yapmanız yeterli olmayabilir. Öncelikle bakım uygulamanızın ilk adımı saç yapınıza en uygun şampuan çeşidini seçerek daha doğru bir şekilde atabilirsiniz. Watsons şampuan ürünleri arasında yağlı ve ince telli saçların tüm ihtiyaçlarına cevap veren birçok seçenek bulmanız mümkün. Watsons avantajlarından faydalanarak Pantene, Clear ya da L'Oreal Paris Elseve gibi dünyaca ünlü markaların şampuan çeşitlerini hemen sipariş verebilir ve sağlıklı saçlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Doğru Şampuan ile Yağlı Saçlara Son Sık sık fön ve maşa gibi sıcak uygulamalar yaptırmak, kimyasal içeriği ağır saç şekillendiriciler kullanmak ve fazlaca yağlı yemekler tüketmek saçlarda yağlanmaya sebep olan en temel unsurlardır. Bu sorunu uzun zamandır yaşıyorsanız saçınızın yağ dengesini yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Ancak yağlanma karşıtı şampuan çeşitleri arasından saçınıza en uygun seçimi yaparak kısa sürede iyi bir sonuç elde etmeniz de mümkün. Ashley Joy'un arındırıcı şampuan ürünü içerdiği 4 farklı mineral sayesinde saçlarınızı kimyasal hasarlara karşı korurken biotin içeriğiyle de saç derinizdeki yağ dengesini düzenlemenize yardımcı olur. Çabuk yağlanan bir saç yapısına sahipseniz hemen hemen her gün saçlarınızı yıkama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu da saçınızın çok daha fazla zarar görmesine sebep olur. Benzeri bir sorun yaşıyor ve çabuk yağlanan saçlar için şampuan arıyorsanız Cake Beauty'nin arındırıcı şampuan ürünü tam da size göre. Moringa tohumu özü, aloe vera yaprağı özü, elma sirkesi ve protein içeriği ile derinlemesine bir temizlik sunan ürün, saç yıkama sıklığının azaltılmasına da yardımcı olur. Organik ve doğal bitki içerikli şampuan seçenekleri arasında Live Clean, Otacı ve Naturals By Watsons markalarının ürünlerini de bulabilirsiniz. Watsons'ta yağlı saçlar için şampuan seçerken Dermokil gibi vegan ürünler sunan markalara da kolayca ulaşabilirsiniz.
İnce Telli ve Yağlı Saçlar için Şampuan Seçenekleri İnce telli ve yağlı bir saç yapısına sahipseniz saçlarınıza şekil vermekte zorlanmanız muhtemeldir. Kullandığınız tüm şekillendirici ürünlere rağmen bu sorunun önüne geçemiyorsanız şampuanınızı değiştirmekle doğru bir adım atabilirsiniz. Profesyonel kuaförlerin de en çok tercih ettiği markalardan olan Toni & Guy'ın hacim veren ürünlerini kullanarak saçlarınıza ekstra hareket kazandırmanız mümkün. Yağlı saçları ağırlaştırmayan özel bir formülle üretilen Toni & Guy hacim şampuanını düzenli olarak kullandığınızda gözle görülür bir fark elde edebilirsiniz. İnce telli saçların bir diğer problemi ise kolayca dökülmeleri ve kopmalarıdır. Bu sebeple, saçlarınızı uzatmak istediğinizde ekstra bir dirençle karşılaşabilirsiniz. Restorex'in sarmaşık özü içeren ve yağlı saçların daha kolay uzamasını sağlayan ürünlerini kullanabilir ya da Urban Care markasının keratin formüllü şampuanlarını deneyebilirsiniz. Bioblas markasının sunduğu dökülme karşıtı ürünler de yağlı saçlar üzeriki hissetmek isterseniz Ogx'in Hindistan cevizi suyu ile hazırlanan ürünü tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Ürün aynı zamanda potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi besinler de sunar. Erkeklere özel formüller içeren seçenekler arasında Head & Shoulders ve Syoss gibi güvenilir markaların ürünleri yer alır. Kepek sorunu üzerinde başarısını kanıtlamış olan Head & Shoulders yağlı saçlara şampuan çeşitleriyle de dikkat çeker. Syoss markası ise mentol içeriği ile saç diplerini ve saç tellerini uyarırken size de her seferinde taze bir his yaşatır. Watsons'ın yağlı saçlara özel olarak sunduğu şampuanlar arasında Pure Beauty ya da Wash & Go gibi birçok markayı bulabilir ve avantajlı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...