9 Ocak 2014 Perşembe

Nail Art Serisi - Color Splash Nail Art

Yine bir nail art uygulamasıyla merhaba diyorum bugün sizlere:)

Youtube nail artları araştırırken karşıma bu uygulaması basit, görünümü çok güzel bir nail art çıktı ve  paylaşmak istedim sizlerle,  yapılışı  gerçekten çok ama çok basit ve zevkli, ortaya çıkan görüntü ise işte böyle:)
Üstelik görünümü yapılışı gibi basit durmuyor bana kalırsa, ihtiyacımız olan şey dilediğiniz renkte ojeler, kulak temizleme çubuğu ve aseton...

Nail art için kullandığım ojeleri aşağıda görüyorsunuz...  

                                    
Öncelikle ben, fon olarak beyaz ojemi iki kat olarak uyguladım, pembe renk art club ojemi bir yere damlattım,  kulak temizleme çubuğunu önce asetona batırıyorsunuz daha sonra damlattığınız ojeye fazlasını çubuktan alarak başlıyorsunuz tırnaklarınıza bizim meşhuuur pıtı pıtı yöntemiyle uygulamaya, ben daha sonra Kiko mavi ojemi de  uyguladım en son ise metelik bir efekt katmak istedim ve gümüş rengi Art Club  ojemle minik dokunuşlarla işlemi bitirdim.


Yapılışı çok basit değil mi sizce de?

Bu günlerde işin birazcık kolayına kaçmak istediğimde ojeleri birbirleriyle kombinleyip bu nail artı yapıyor ve çıkıyorum:)Peki siz nasıl buldunuz bu nail art ı? Yapmayı düşünür müsünüz?

Kocaman sevgiler:)

7 yorum:

  1. ay nasıl sık olmus nassıllll! bayıldım askımm

    YanıtlaSil
  2. ben de cok begendim, pıtı pıtı yöntemi derken küçük vuruşlar mı ? hemen yapmak istiyorum :)

    YanıtlaSil
  3. çok hoş olmuş baharı andırıyor=)

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...