7 Ağustos 2017 Pazartesi

Zevkli Bir Kilo Verme, Sıkılaşma Modeli Olan Slimwell ile Tanıştık:)

Mutlu Günler,
 
Geçtiğimiz hafta şu blog camiasında tanıştığım ve benim için çok ayrı yerleri olan İrem ve Filiz  ile  hem biraz alışveriş yaparız, hem de kahve içeriz diye Bağdat Caddesinde buluştuk.
 
Nasıl bir adrenalindir bilmiyorum ama alışveriş aşkı bir başka, o sıcak havada bile olsa,  mağaza mağaza dolaşıp indirimlerden son kalanları toplamak inanın bana en sevdiğim şey.
 
Filiz ve İrem ile Happy Moons da otururken uzaktan tanıdık bir yüz belirdi, yaklaşınca bir de baktık blog camiasına ilk girdiğim yıllarda tanıştığım tatlılar tatlısı Ebru Bize el sallıyor:) 
Başladık sohpet etmeye, muhabbet muhabbeti açtı, o da Happy Moons cafenin hemen üstünde yer alan Slimwell e gelmiş aslında, bizi kaptığı gibi merkeze götürüverdi, ve o andan itibaren günümüz bambaşka bir boyuta geçmiş oldu, çok keyifli bir gün geçirmiş olduk...
 
 

Merkez 2015 yılında buyana hizmet veren  Konsept olarak Amerika kökenli ancak üretimi Avrupa Birliğinde gerçekleşen FDA onaylı sağlık ve güzellik cihazlarını Türkiye’ye getiriyormuş,  Özellikle Amerika’da sağlık klinikleri, sporcu tedavi merkezleri ve hastanelerin bazı birimlerinde kullanılıyormuş. 
Cihazların sistemi basit olmasına rağmen, teknolojik altyapıları sayesinde etkileri yüksek sonuçlar veriyormuş.

 

Türkiye'de  yeni yeni yaygınlaşan bu cihazlar pek çok diyetisyen tarafından benimsenmiş ve özellikle zayıflama sıkılaşma için hastalarını Slimwell’e yönlendirmeye başlamışlar


 

Hal böyle olunca da tabi bizim bir hayli ilgimizi çekti,  bu ara boğazımı tutamadığımdan olsa gerek 2-3 kilo fazlam var daha da önemlisi sıkılaşmaya ihtiyacım var ve ne yapsam ne yapsam diye düşünürken karşıma slimwell in çıkması sadece büyük bir tesadüf olamaz diye düşündürdü beni ve balıklama atladım:)


 
 Merkez inanılmaz güzel, çalışanlar güleryüzlü, son derece temiz, çok merkezi bir lokasyonda tam Bağdat Caddesi üzerinde Caddebostan'da, ayrıca merkezde Casmara ürünleri ile cilt bakımı yapılıyor, o kadar aklım kaldı ki anlatamam size, en yakın zamanda randevu alıp gideceğim kesin..Merkezdeki cihazlardan kısa bahsedeceğim size, daha doğrusu birazcık kitabi  bilgilere yer vereceğim;

İlk Olarak Hydroshape i denediğimi ve bayıldığımı söylemem gerek, nasıl rahatlatıcı ve güzel, hem zevkli hem de kilo verdiriyor, sıkılaşmanızı sağlıyor, daha ne olsun...HYDROSHAPE

Hydroshape suyun içinde bir bisikletin çok ötesinde, özellikle Avrupa ve ABD’de incelme, kilo kaybetme,  selüliti yok etme, vücuttan su atma, kas gelişmesi ve kuvvetlenmesi, kardiovasküler dirençte artış, lenf drenajı gibi etkileriyle kendini kanıtlamış yenilikçi ve yüksek teknolojik bir cihazdır. 
Hydroshape bir seans boyunca suyun içinde bisiklete binerken 16 jakuzi jetiyle size masaj yapar, ozon terapisi, aromaterapi ve kromoterapi yaparak aynı zamanda sizi rahatlatır ve balneoterapik bir spa/wellness deneyimi sağlar. Suyun direnci havadan 12 defa daha fazla olduğu için 30 dakikalık bir seans boyunca suda bisiklete binmek 400-600 kalori yakmanızı, vücudunuzdan su atmanızı ve incelmenizi sağlayacaktır. Doğal bir molekül olan ozon, Hydroshape cihazı tarafından suya verilir ve yüksek hijyen sağlar.
Kromoterapi; suyun farklı renklerle renklendirilmesine denir ve ruhsal rahatlama sağlar. Sizin için tasarlanmış 10 metrekarelik özel kabininizde ister televizyonda istediğiniz programı izleyin, ister müzik dinleyin ve rahatlayın.
 
Seans bitiminde  ise doğal çaylar sizi bekliyor olacak:)

 
Hydroshape seansından sonra saçlarınızın bozulmadığını, makyajınızın akmadığını, ojelerinizin silinmediğini göreceksiniz. Hydroshape suyun içindeki ozon ve yüksek oksijen seviyesinden dolayı seans sonrası duş gerektirmez.
 
Hijyen önceliğimizdir: Hydroshape cihazlarında kullandığımız su bir havuzdaki gibi devir daim edilmiş ve kimyasallarla temizlenmiş su kesinlikle değildir. Hydroshape cihazı her seansın başında siz cihaza yerleştikten sonra size özel kimyasal içermeyen temiz su ile dolar. Seansınız bittiğinde su tamamen ve otomatik olarak boşalır. Her seanstan sonra Hydroshape cihazları ve kabinleri tamamen dezenfekte edilir, kabinlerin havası 24 saat boyunca yenilenir ayrıca klimalar kabinin sürekli doğru ısıda kalmasını sağlar. Slimwell misafirlerine her kullanımda ve her cihazda maksimum hijyen sağlar. Ben Rollshape i de denedim, mutlaka bu deneyimi yaşamanız gerek! 
ROLLSHAPE

Rollshape vücutta kan dolaşımını hızlandıran masaj ile rahatlama sağlayan ileri teknolojik bir masaj makinesidir. Rollshape, tercihe göre Slimwell ürünleri kullanıldıktan önce veya sonra ya da kendi başına kullanılabilir. Rollshape’in üstün rahatlama, ağrıları dindirme ve selüliti giderici etkileri vardır. Atletler tarafından kasları spora hazırlama amacıyla da kullanılır. Daha yüksek verimli bir etki ve sonuç memnuniyeti için infrared, kromoterapi, kolajen ve hava ionizasyonu sağlar.


Kızılötesi fonksiyonu cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar.  Eklem tutulmasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırır, ağrıları azaltır, yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir, kolajen dokuların genişlemesini arttırır ve iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olur. 

Kromoterapi özel renklerin organizmalar üzerindeki terapisidir. Renklerin hormonlar üzerinde pozitif etkileri vardır. Kromoterapi vücut dengesi ve vücut direnci için çok yararlıdır.

Yaşlanan cilt gevşer ve sarkar, bunun sebebi cildin altyapısını oluşturan kolajen liflerin kümeleşmesi, kalınlaşması ve esnekliğini kaybetmesidir. Kolajen terapisi yaşlanan ciltlerin seçilmiş dalgalarla en temel cilt altyapısı olan kolajenin yeniden inşa edilmesini sağlar.

Modern yaşam ortamı elektronik ekipmanlardan dolayı pozitif iyonlarla doludur. Bu yaşam ortamı insan vücudunda uyuşukluk, halsizlik ve yorgunluk etkileri yaratır. Hava iyonizasyonu, sağlıklı iyonlar salgılar, vücuda zindelik ve enerji verir.

 


BODYSHAPE

Yenilikçi ve tam bir bir kilo verme / incelme cihazıdır. Build-in koşu bandında bir yandan yürür veya koşarken, diğer yandan vakum ve kızılötesi teknolojileriyle donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kalori yakmayı sağlar. Bu devrim niteliğindeki cihaz spora yeni başlayanlar için olduğu gibi, kilo vermek ve şekle girmek isteyen fakat spor salonlarına gidecek vakti olmayanlar için de idealdir. Bodyshape’in içerdiği tüm teknoloji bileşenleri kasların maksimum enerji tüketimini arttırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlar.
 
 
Bodyshape’in avantajları:
-          LedKalojen elektro gençleştirme
-          Aromaterapi
-          Kromoterapi
-          Elektrositumülasyon
-          Hava iyonizasyonu
-          IR infrared
-          Kabin içi vakum
-          Ozon terapisi
-          Kabin içi esinti  
 
Standart spor egzersizlerinin çok ötesinde bir sonuç sunan Bodyshape; güvenli, sağlıklı ve zevkli bir incelme ve kilo kaybetme deneyimi yaşatır.


 
 
Televizyonda istediğiniz programı izlerken veya müziğinizi dinlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadan harika bir seans geçireceksiniz. Seansınız sona erdiğinde arkadaşlarımız sizin hizmetinizde olmaya devam edecekler ve sizlere her zaman taze ve özel olarak hazırladığımız çaylarımızdan ikram edecekler. Seansınız bittiğinde biz sizi memnuniyetle ağırlamayı sürdürürken Activcouch ile dinlenme ve masaj keyfi sürebilir ya da Rollshape ile selülite son verirken vücudunuzu dinlendirebilirsiniz.
 
Dokunmatik ekran yakılan kalorileri, kat edilen mesafeyi ve gerekli tüm bilgileri size sergileyecektir.
Hijyen önceliğimizdir. Slimwell’de kabinlerin havası 24 saat boyunca yenilenir ayrıca klimalar kabinin sürekli doğru ısıda kalmasını sağlar. Her kullanımdan sonra tüm ekipmanlarımız gibi Bodyshape ve kabinlerimiz de dezenfekte edilir.
 
 
ACTIVECOUCH

Slimwell tecrübenizin en önemli kısımlarından biri egzersiz sonrası rahatlama ve gevşeme haline geçmektir.

ActivCouch  vücudunuzun bu geçişi en zarif şekilde yapmasını sağlayacak ve beyninize kas faaliyetlerinin durduğunu, artık gevşemesi gerektiği mesajını gönderecektir.

ActivCouch’a uzandığınızda vücudunuz ve ruhunuz, yoğun geçen günün ve biraz önce deneyimlediğiniz fiziksel eforun ardından ihtiyaç duyduğu rahatlamayı, müzik ve hafif masaj ile sağlayacak, zihniniz günlük tasalarından ve sorunlarından serbest kalacaktır.

Vücut ısısına ve rahatlama için en doğru pozisyona ayarlanmış özel tasarım masaj koltuklarımız ActivCouch ile Hydroshape, Bodyshape ve Rollshape’i kullandıktan sonra hak ettiğiniz rahatlamaya ve konfora sahip olacaksınız.

Hijyen Önceliğimizdir: Slimwell’deki tüm mekan ve size özel kabinlerin havası, dışarıdan içeri alınıp iklimlendirilen taze hava ile gün boyunca yenilenmektedir. Ayrıca klimalar kabinin sürekli doğru ısıda kalmasını sağlamaktadır. Her kullanımdan sonra ActivCouch cihazımız ve kabinler dezenfekte edilir.
 
Sevgili Ebru'ya bu deneyimi bize yaşattığı için, evrene ise bu karşılaşmayı  yarattığı için çok  teşekkürler, gerçekten çok keyif aldığımız ve zevkli bir zayıflama sıkılaşma deneyimi yaşadık....
 
Sorularınız ve merak ettikleriniz için  slimwell.com.tr  ye uğramayı unutmayın.
 
Sevgiler..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 


 

 
  
 
 

    

  1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...