22 Nisan 2014 Salı

Deriza.Com dan Blogculara Özel Yarışma (Büyük Ödül Tablet Bilgisayar) #derizaileblogla

Günümüzde çoğu firma reklam kanalı olarak  ve SEO çalışmalarına pozitif etki etmesi açısından tanıtım yazıları aracılığı ile blogları kullanmaktadır. Bloglarda tanıtım yazısı yayınlatmak için her bir blogla tek tek iletişime geçmek meşekkatli bir iş olduğundan, bol takipçisi olan bloglar aracılığı ile ödüllü yarışmalar düzenleyerek daha kısa yoldan blogculara ulaşabilmektedirler.
Sizlere Deriza.Com firmasının düzenlemiş olduğu büyük ödül tablet bilgisayar olan bir yarışma tanıtımından bahsetmek istiyorum. Bu yarışmanın en büyük özelliği ile yarışmaya katılan herkes ödül kazanabilecek. Yarışma detaylarına geçecek olursak ;


Bahsetmiş olduğumuz yarışma blogculara özel bir yarışmadır. İçeriği ne olursa olsun bir blogunuz varsa bu yarışmaya katılabilirsiniz. ( +18 , warez , Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı illegal içerikli  bloglar yarışmaya dahil edilmeyecektir. )
- Yarışmada birinci olan bloga tablet bilgisayar.
- Yarışmada ikinci olan bloga unisex deri çanta.
- Yarışmada üçüncü olan bloga bay/bayan deri cüzdan.
- Yarışmaya katılan tüm blog yazarlarına Deriza.com’dan 50 TL değerinde indirim çeki. ( 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli )
Ödül kazananların belirlenmesi.
Öncelikle yarışmaya katılan bloglar arasından 10 blogDeriza.Com tarafından seçilecektir. Daha sonra verilecek olan hediyeler finale kalan 10 blog  içerisinden random.org üzerinden yapılacak çekilişle sahiplerini bulacak.
Yarışmaya katılım şartları
Yarışmaya katılım şartları neler?
1. Blogunuzda Deriza.Com ürünlerinden bir tanesini tanıtmanız gerekmektedir.
Yazınızın başlığını istediğiniz gibi atabilirsiniz ancak başlığın başında ortasında veya sonunda #derizaileblogla hashtagı olması gerekmektedir.Yazınızın ilk bölümünde yarışma ve ödülleri hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra, tanıtım yazınızın içeriğinde tanıtmaya karar verdiğiniz ürünün kategorisi hakkında bilgi verip ( mesela bayan deri ceket modellerimizden birtanesini tanıtmaya karar verdiniz öncelikle yazınızın başında deri ceketler hakkında bilgi vermelisiniz) deriza.com’dan herhangi bir ürünü ( Sitedeki istediğiniz kategoriden , istediğiniz bay veya bayan ürününü tanıtabilirsiniz. İster bir deri mont, ister bir deri anahtarlık, çanta, cüzdan , kemer ne isterseniz. ) bloğunuzda tanıtmalısınız. Tanıtım yazınız en az 200 kelime olmak zorundadır ve tanıttığınız ürünün linkini yazı içerisinde tıklanabilir ve herkese açık bir şekilde koymanız gerekmektedir. Tanıtmış olduğunuz ürünün linkini isterseniz açık bir URL şeklinde , isterseniz ürünün adının altına anahtar kelime şeklinde koyabilirsiniz.
2. Tanıtım yazınızın sonuna aşağıdaki notla beraber linki eklemeniz gerekmektedir.
Not: Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için : http://deristyle.com/blog/deriza-sponsorlugunda-blogculara-ozel-odullu-yarisma-derizaileblogla/
3. Yazmış olduğunuz tanıtım yazısını bloğunuzun facebook sayfasında ( sayfanız yoksa kişisel facebook profilinizde veya twitter hesabınızda herkese açık bir şekilde ) #derizaileblogla hashtagı ile beraber paylaşmalısınız.
4. Blogunuzun en az 1 aydır yayında olması gerekmektedir. Sadece bu yarışma için oluşturulan paravan bloglar değerlendirilmeye alınmayacaktır.
5. Başvurunuzun geçerli olması için  sosyal medya paylaşımlarınızın linklerini yazı linkiniz ile beraber derizaileblogla@gmail.com adresine e-mail atmalısınız.
Etkinlik Takvimi
- Yarışma başlangıç tarihi : 31.03.2014
- En son yazı girilmesi gereken tarih : 29.04.2014
- Çekiliş Tarihi ve kazananların duyurulacağı tarih : 30.04.2014
Etkinliğin kazananları Deriza.com facebook sayfası vegoogle+ sayfasından duyurulacaktır. Deriza sosyal medya hesaplarını takip etmeniz önerilir.
Deriza facebook sayfası : https://www.facebook.com/Derizacom
Deriza google+ sayfası :https://plus.google.com/+Deriza/posts
Herkese başarılar dilerim !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...