27 Aralık 2016 Salı

Kalıcı, Naif Bir Koku Missoni Eau De Toilette


Mutlu Günler,
 


Yılbaşı  iyice yaklaşmışken, benim gibi parfüme fazlasıyla meraklı birine alınabilecek en güzel hediye sanırım güzel bir parfüm olurdu...


missoni, kalıcı parfüm, çiçeksi parfüm, en güzel parfüm
Son zamanlara özellikle Billboardlarda çokça rastladığım bir koku idi MİSSONİ Eau De Toilette...

İtalyan Moda evi Missoni yeni kokusuyla karşımızda bu kez, koku hem enerjik hem de olukça kadınsı bana kalırsa,  fotoğraflarda da görüldüğü üzere daha geçen hafta bana ulaşmasına rağmen başka kokuları kullanamadım, tam anlamıyla bu kokuya sardım bu ara,  üstelik öyle kalıcı ki...missoni, kalıcı parfüm, çiçeksi parfüm, en güzel parfümKoku içeriğine baktığımızda kan portakalı ve kuşburnuna eşsiz Naşi Armutu ve Nilüfer çiçeği eşlik ediyor. Frezya taç yaprağı, şakayık ve Rosyfolia çiçeği gül suyu esansı ile kalp notayı oluşturuyor. Kedi otu, misk, beyaz sedir ağacı ve Georgy ağacı alt tonlarını kucaklıyor.


Bu çiçeksi ve odunsu koku Missoni’nin yeni parfümünün imzası olurken, bir yandan da yeni Missoni kadınının yüzünü ortaya çıkartıyor.
missoni, kalıcı parfüm, çiçeksi parfüm, en güzel parfümEğer sizde benim gibi, hafif, çiçeksi, meyveli ama kalıcı ve kadınsı bir koku arıyorsanız Missoni tam size göre bence:)


missoni, kalıcı parfüm, çiçeksi parfüm, en güzel parfümMissoni Eau De Toilette  Body Lotion ise kokuyla birlikte kullanıldığında ortaya harika bir birliktelik çıkıyor, kalıcılık daha da artıyor.


Eğer  kendinize yada sevdiğinize parfüm almak düşüncesindeyseniz mutlaka bakmanız koklamanızı öneriyorum, seveceğinize eminim..

Sevgiler:)

2 yorum:

  1. bu parfümü mutlaka koklamalıyım anlattıklarınızdan çok etkilendim :)

    YanıtlaSil
  2. Bayıldım kokusuna Şebnemcim bu ara favorim bu kesinlikle 😊

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...