10 Şubat 2014 Pazartesi

Valentine's Day Nail Art- Sevgililer Günü Tırnak Süslemesi

Herkese Merhaba,

Sevgililer gününe  çok az bir zaman kalmışken  Valentine's Day nail  yapmadığımı farkettim!

Çok enteresan geldi bir an, oysa bir kaç tane  çalışma yapmış ama ha bugün ha yarın eklerim postu derken öylece  vakit geçmiş ve Sevgililer günü gelmiş bile:)

Şu an vakit oldukça geç olmasına karşın bu post bitecek planlanacak ve öyle yatağa girilecek, bana böyle çok oluyor  ya size?

Fazla uzatmadan hemen tırnaklarımı göstermek istiyorum:)


Sadece 3 renk kullanılarak yapılıyor ve oldukça basit bir model bu ama ben şirin bulduğum için post yazabilirim diye düşündüm, sizce?Kullandığım ojelere şöyle bir bakacak olursak;


Kırmızı tırnakları çok seven biri olarak, sevgililer günü manikürleri tam benlik:)


Ssadece beyaz olan tırnakta ince çalışmak gerekiyor hepsi o kadar:)Beyaz üzerine siyah desen yapmak bir miktar riskli oluyor, çünkü üzerine sürdüğünüz top coat bazen özellikle oje iyi kurumamışsa dağılma yapabiliyor ve bütün herşey bir anda mahfolabiliyor, aman dikkat diyorum ben...
Top Coat'ınızı iyi seçin, ben bu konuda china glaze fast forward kullanıyorum ve tavsiye ediyorum, çok memnunum:)
Siz nasıl buldunuz sevgililer günü tırnaklarımı?6 yorum:

 1. Çok şirin olmuş. Bu ne detay! Oje sürmekle değil ama, çok işi olduğu için, on dakika sakin oturup, kurumasını beklemekle derdi olan biri olarak, ikizlerle ilgilenmene ve çalışmana rağmen, bu derece bakımlı, incecik ve güzel olmayı becerebildiğin için çok takdir ediyorum seni. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım yaa, bitanemsin benim:) kurutucu hemen kurutuyor, china glaze den çok memnunum bekleme süresi artık yok:) eminim sende öyle bir anne olacaksın:)

   Sil
 2. ellerinize sağlık çok cici olmuşlar ::)

  YanıtlaSil
 3. Aaaa kaçırmışım ki ben bunu:))) süper süper şekerim:)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...