17 Eylül 2014 Çarşamba

AVON Ultra Color Bold Serisi Rujlar, Dudaklarınızı Ortaya Çıkarmaya Hazır Mısınız???

Herkese Merhaba,
 
Geçtiğimiz günlerde AVON Türkiye sayesinde sunumuyla kalbimizi çalan yepyeni bir seri ile tanıştık:)
 
 
avon - www.avon.com.tr - güzellik  - kozmetik bloğu - ruj - neon ruj - makyaj blogu - alışveriş -
 
 
Harika bir pop art sunum ile karşıma çıkan bu seriyi hiç vakit kaybetmeden hemen denemek istedim elbette:) çünkü hem renkler çok cazipti hemde yapı olarak mat ve yoğun olmaları çok hoşuma gitti:)
 
 


 
Bu seride 15 farklı renk mevcut, bana gönderilen renkler  Rapid Rose, Coral Burst ve Red Extreme, hepsi canlı sıcak tonlu renkler bana kalırsa...

avon - www.avon.com.tr - güzellik  - kozmetik bloğu - ruj - neon ruj - makyaj blogu - alışveriş -


Rujların ambalajları bir önceki true color serisi ile birebir aynı gibi  geldi bana, gayet kaliteli duruyorlar, şimdi isterseniz tek tek renkleri inceleyelim.

İlk rengimiz  benim favorim olan coral brust rengi, bunu  oldukça sıcak tonlu bir turuncu-kırmızı olarak adlandırabiliriz sanınırım.  Kolay sürülüyor ve oldukça kalıcı olmasına rağmen dudakları kurutmuyor, çizgilere dolmuyor ve  taşma yapmıyor.                           

 

avon - www.avon.com.tr - güzellik  - kozmetik bloğu - ruj - neon ruj - makyaj blogu - alışveriş - avon - www.avon.com.tr - güzellik  - kozmetik bloğu - ruj - neon ruj - makyaj blogu - alışveriş -

Dudağımdaki duruşunu yukarıda görebilirsiniz, oldukça yoğun bir renk, tek katta kapatıcılık sağlamada bir hayli başarılı, bu ruju  kullandığınızda göz makyajınızı oldukça minimal tutmalısınız yoksa  yüzünüz bir renk cümbüşüne dönebilir:)

                             

Diğer bir renk ise red extreme, harika bir kırmızı , mavi alttonlu, oldukça yoğun bir renk çok sevdim, yapısı ve diğer tüm özellikleri  coral burst ile benzeşiyor, renkleri de bence birbirine oldukça yakın.
avon - www.avon.com.tr - güzellik  - kozmetik bloğu - ruj - neon ruj - makyaj blogu - alışveriş -
                                   
Dudağımdaki duruşunu ben çok sevdim, tam da istediğim bir kırmızı bu, çizgilere neredeyse hiç dolmuyor, kolay kolay da çıkmıyor...avon - www.avon.com.tr - güzellik  - kozmetik bloğu - ruj - neon ruj - makyaj blogu - alışveriş -

Bu fotoğrafta üstteki coral burst, alttaki ise red extreme, birbirine yakın renkler olmasına rağmen tonları farklı , yapı olarak ise aynılar.


Son renk ise rapid rose, bir çoğumuzun rahatlıkla kullanabileceği  bir pembe, oldukça yoğun ve mat bitişli bir ruj, yine diğerlerinde olduğu gibi tek katta kapatıcılık vaadini yerine getirmeyi başarmış, uzun süre kalıcılığı var, çizgilere dolmuyor.
avon - www.avon.com.tr - güzellik  - kozmetik bloğu - ruj - neon ruj - makyaj blogu - alışveriş - avon - www.avon.com.tr - güzellik  - kozmetik bloğu - ruj - neon ruj - makyaj blogu - alışveriş -Bunun dudağımda ki duruşu da bir hayli hoşuma gitti, tonu çok güzel bir kere ve açık renkli olmasına karşın bir hayli yoğun renk veriyor, sevdim!

Sonuç olarak Avon Bold serisi benden güzel not aldı:) Eğer  siz bu seriyi görmediyseniz BURADAN tıklayarak inceleyebilir hatta  https://kozmetik.avon.com.tr/ girerek sipariş verebilirsiniz, bilmeyenler için yazmamda fayda var, artık firmanın internet sitesi üzerinden satış temsilcileri aracılığıyla kolayca sipariş verebiliyorsunuz:)  15 farklı renk seçeneği arasında benimde denemek istediğim bir kaç renk daha var açıkçası:)
 
Beni okuduğunuz için çoook teşekkürler.
 
Birde eğer hala youtube kanalıma üye olmadıysanı sizi BURADAN  alabilirim.
 
Kocaman sevgiler:)
 
 

                                                                      AVON Color Bold Ruj, kampanya fiyatı, 12,90 TL.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...